Hakkımızda

Adile Sultan Firması; olarak İstanbul Eminönü'de başlayan ticari hayatımız sürekli büyüyen müşteri portföyümüzle satışlarımızın tamamına yakınını ihraç ederek yolumuza devam etmekteyiz. İhracat yaptığımız ülkeler arasında; Suudi Arabistan, Amerika, Rusya,  Dubai, Hindistan, İngiltere ve Almanya yer almaktadır. Satışını yaptığımız tarım ürünlerinin tamamını kendi bünyamizde üretmekteyiz. Tarım ve arıcılık ürünleri Memleketimiz Kayseride şirketimiz tarafından üretilmektedir.

Adile Sultan; Baharat, Kuruyemiş, Bakliyat, Özel bitki Çayları, Kurutulmuş Meyveler, Lokum ve Şekerleme ürünlerinin depolanması işlenmesi ve ihracatı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Günümüzde aktif olarak dünyanın farklı noktalarına ihracat yapan bir çözüm ortağıdır.

Hedefimiz Dünya Genelinde sağlamış olduğumuz müşteri ağımızı dünyanın diğer ülkelerinde de vereceğimiz kaliteli ürün ve hizmet prensipleriyle arttırmaktır.

Adile Sultan özellikle yeni geliştirdiği Biber çeşitleri ile yaptığı AR-GE çalışmaları neticesinde ortaya çıkan biberlerin acılık kat sayı değerleri 400.000 scoville değerine kadar çıkartmıştır. Biber de daha az acılık katsayısı isteyen Ukrayna, Belarus gibi pazarlar için ise 80.000 scoville'den başlayarak 100.000, 150.000'e kadar çıkan acılık katsayılarına ulaşılmıştır. Ayrıca Suudi Arabistanın da tercih ettiği biberler yaklaşık 95.000 scoville acılık kat sayısına da ulaşılmıştır. görüldüğü gibi biber için yoğun geçen AR-GE çalışmaları neticesinde yeni biber çeşitleri ortaya çıkartılmıştır. Her şey siz değerli müşterilerimiz için...